Ми виконаємо для вас будь-яку роботу з графічного та web дизайну. Основні напрями нашої дизайн студії:

  • розробка фірмового стилю;
  • дизайн логотипів;
  • дизайн візитівок;
  • дизайн і розробка сайтів;
  • дизайн поліграфії (плакати, буклети, лифлети, флаєри, календарі тощо);
  • верстка каталогів, брошур, журналів тощо.

Принцип роботи

Кожне завдання ми виконуємо з душею, приділяємо увагу дрібницям та нюансам. Частина нашої роботи непомітна, але виконується вона не менш старанно. Ми не приймаємо девіз «головне, щоб замовнику подобалося». Головне – це компроміс і вміння слухати один одного.

Вартість роботи дизайн-студії

Ціна кожного проєкту – договірна. Це пов'язано з тим, що завдання, які дають студії, дуже різні і їх практично неможливо пов'язати в єдиний прайс-ліст. Формулюючи ціну, ми виходимо з часу, витраченого на виконання завдання, і кількості фахівців дизайн-студії, задіяних в роботі над ним. Зазвичай, ми беремо передоплату в розмірі 30 % від загальної вартості проєкту.

Кількість варіантів

Ми вважаємо неправильним говорити про якусь кількість варіантів. Наша дизайн-студія працює на результат, а не на кількість.

Сфера співпраці

Бійці студії успішно виконують завдання з різних куточків світу. Ми співпрацюємо з клієнтами з України, США, Казахстану, Азербайджану, Іспанії, Німеччини,  адже географічне розташування і часовий пояс не мають для нас істотного значення.

Серед наших клієнтів є компанії великі й не дуже. Ми не надаємо цьому значення, тому що для нас однаково важливий кожен проєкт. Водночас приємно усвідомлювати, що нам довіряють.

 

 

WARTA студія графічного дизайну - Київ 2018
Статьї